PUKKA - BIO čaje

Cesta sa začína najkvalitnejšou organickou bylinkou bohatou na prírodné oleje. Naše hľadanie najlepších pestovateľov nás zaviedlo po celom svete: po celej Európe, v Afrike, Indii, juhovýchodnej Ázii a Strednej Amerike. Na týchto krásnych miestach sme našli farmárov s vysokým rešpektom a pochopením prírody, pôdy a rastlín. Dnes sme požehnaní, že spolupracujeme s tisíckami pestovateľov vo viac ako 20 rôznych krajinách

 

Naše meno Pukka pochádza z indického slova, ktoré znamená skutočnú, autentickú a najvyššiu kvalitu. Keď zakladatelia Tim a Sebastian založili Pukku, chceli osloviť čo najviac ľudí, aby ich spájali s účinkami rastlín. Tiež chceli vytvoriť podnik, ktorý by priniesol prospech všetkým, s ktorými sa dostali do kontaktu. Pukka je o tom, ako používať podnikanie ako silu pre dobro, vytvárať kruhy dobročinnosti, aby ľudia, rastliny a planéta mohli mať prospech navzájom.

 

V našej ponuke nájdete len kvalitné čajové lístky, úžasné bylinky a chutné ovocie, všetko starostlivo pestované a zbierané s láskou. Ich účinky majú blahodárny vplyv na ľudský organizmus. Zmesi zelených, čiernych a bylinných čajov sú namiešané tak aby povzbudili naše telo aj myseľ počas celého dňa a ukľudnili nás po hektickom dni.

Čaje Pukka sú vhodné tak ako pre dospelých, tak aj pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.